Про компанію SAL-rent

Артиста та музику замовити – ще не означає свято організувати! Не варто забувати про дрібниці, які зовсім й не дрібниці! Адже саме деталі роблять свято особливим, надають йому унікальності та концептуальності.
 
Раніше було важко знайти все для оформлення свята в одному місці. Ми, команда event-агентства S.A.L.-show, відчули це на собі, адже маємо багаторічний досвід організації свят, різних заходів та подій. Тому й створили окрему компанію rent-напрямку – SAL-rent.
 
На цьому сайті ми надаємо в оренду меблі, елементи декору, посуд для кейтерингу та кенді-бару, квіти, техніку та обладнання для організації заходів: свят, весіль, корпоративів, конференцій. Товари, представлені у стилях класика, вінтаж та модерн, дозволять оформити подію будь-якого формату та тематики ексклюзивно та незвичайно.
 
Крім того, представлена послуга прокату одягу для хостес та адміністраторів залу, карнавальних костюмів та прокат вечірніх суконь.
 
SAL-rent – окремий rent-напрямок компанії S.A.L.-show, яка має більш ніж десятирічний досвід організації подій та заходів. Знаючи особливості event-галузі, команда професійно підійшла до підбору асортименту: він різноманітний і відповідає світовим трендам.
 
Раді, що Ви зайшли до нас у гості! Зробимо Ваше свято світлим та легким!