Посуд

Дізнатись наявність товару: +38 (050) 463-95-63

Оренда костюмів: +38 (050) 463-95-63

X

Оренда посуду —  це супер зручно!       

Навіщо купувати багато посуду для свята, якщо цілком реально просто взяти його в оренду?
Оренда посуду на свято —  це дуже зручно! Припустимо, Вам треба організувати вечірку/квартирник/дівич-вечір або пікнік на природі. По-перше, у Вас навряд чи буде достатньо посуду для всіх гостей. По-друге, напевно, Вам захочеться, щоб все було стильно. Ну справді, не ставити ж на стіл одноразові тарілки? 
Компанія SAL-rent пропонує широкий та, головне, ексклюзивний вибір посуду в оренду для банкету, для кейтерингу або фуршету: склянки, келихи для вина/шампанського/мартіні, чарки, тарілки, глечики, пляшки. Компанія SAL-rent пропонує в прокат на захід не тільки стандартний посуд зі скла, а й трендовий, сучасний італійської фірми Baci Milano! Це акриловий посуд, що не б'ється в оренду лакшері сегмента: виглядає, як дорогий скляний, але має секрет — не б'ється. Це найпрактичніша перевага! Такий посуд дозволить Вам бути спокійним, не думаючи, що його хтось розіб'є.
В асортименті представлений посуд для популярного заходу, солодкого куточка будь-якого свята — Candy Bar (кенді бар), який Ви також можете взяти в оренду! Різні тортниці, бісквітниці, цукерниці, фруктівниці, декоративні підставки та етажерки модних стилів та форм. Є навіть наймиліший набір для чаювання та кави напрокат.
Взяти посуд в оренду для будь-якого заходу — чудова ідея, особливо для весілля або виїзної церемонії! Наші товари стануть не лише практичним доповненням, а й естетичною окрасою. Ваші гості будуть захоплені новим підходом до оформлення столу, який ми радо пропонуємо. А щоб було на чому вашим гостям сидіти, пропонуємо послугу оренди стільців у Києві за доступними цінами.
Наша компанія знаходиться у Києві, працюємо, пропонуємо оренду також в інших містах: Харків, Одеса, Львів, Чернігів, Дніпро, вся Україна.