Штучні Квіти

Дізнатись наявність товару: +38 (050) 463-95-63

Оренда костюмів: +38 (050) 463-95-63

X

Квітковий декор     

Штучні квіти впевнено посіли своє місце у світі моди, їх використовують декоратори та дизайнери. Вони довговічні, за ними не потрібно доглядати, вони не бояться примх погоди, змін температури. При цьому, якщо говорити про якісні варіанти, їх часто не відрізнити від справжніх! Прикладом таких є італійські штучні квіти, розміщені на нашому сайті. Вони виготовлені з найкращих європейських матеріалів, не втрачають колір і не мають запаху.
Штучні квіти в оренду дуже функціональні: вони прикрасять будь-який декор, доповнять інтер'єр, ідеально підійдуть для виготовлення композицій, особливо для фотозон. Штучні орхідеї, магнолії, троянди, півонії, гортензії, бузок — велика кількість квіткового асортименту на різну тематику. Це естетично і зараз у тренді!
Варто лише поглянути на вітрини модних магазинів і бутиків: майже кожен рясніє штучними квітами. Заходиш — і складається враження, що вони навіть пахнуть. Так само і штучні квіти для оформлення весіль від SAL-rent несуть свіжість. Їх можна поставити будь-де, не боячись сонця чи вітру.

Фотозона з квітів — чудовий вибір на весілля

Готуючись до весілля, кожна наречена мріє про море квітів, наприклад, орхідей. Це не кожному по кишені, адже ними треба прикрасити виїзну церемонію, зал, карету. Але існує чудова альтернатива — зробити штучні квіткові композиції з орхідей на весілля та скористатися нашими послугами оренди весільного декору. Це практичніше, вони не зав'януть, їх легко повернути, а пам'ять залишиться назавжди. Також легко з нашою допомогою можна підібрати квіти в оренду для фотозони. Тільки лінивий не підійде зробити фото на згадку. Якщо весільне свято відбудеться взимку — чудовим варіантом будуть наші засніжені орхідеї.
В оренду пропонують як окремі гілки для створення букетів, так і вже готові композиції. Є навіть орхідеї у горщиках.
Ми працюємо в ім'я Її величності Краси, але також і для зручності наших клієнтів!
Звертаємо вашу увагу на модну та затребувану послугу — світлодіодні кульки на весілля. Повірте, це дуже гарно!