Хостес

Дізнатись наявність товару: +38 (050) 463-95-63

Оренда костюмів: +38 (050) 463-95-63

X

Прокат одягу для хостест

Плануєте провести масштабний захід, і для Вас важлива кожна деталь? Не забувайте, що «по одежі зустрічають»! Якщо людей на події буде багато — майте на увазі, кожного потрібно зустріти, привітати та супроводити до столика. Зазвичай для цього наймають професійних хостес та адміністраторів зали. Якщо Ви хочете, щоб усі вони були одягнені в єдиному стилі Вашого заходу, про це обов'язково потрібно подбати! 
Спеціально для таких випадків компанія SAL-rent підібрала широкий асортимент елегантних вечірніх суконь та ошатних костюмів різних розмірів для хостес на прокат. У наявності варіанти як для дівчат, так і для чоловіків. Ваших гостей зустрінуть чарівні пані та галантні кавалери, які вже на вході зададуть елегантний тон Вашому святу чи події! Якщо до наших костюмів додати ввічливість та привітність — гості точно залишаться задоволені обслуговуванням та чемністю! 
Ми пропонуємо як класичні сукні, так і сучасні костюми: спідниця (штани) + блуза (сорочка). Розміри та забарвлення різні. Є, наприклад, червоні сукні з корсетами, їх дуже часто замовляють, оскільки вони практично безрозмірні, що дуже зручно, адже підійдуть на всіх.
Сукня на прокат для заходу — це завжди зручно! Вам не потрібно замовляти індивідуальне пошиття, адже це набагато дорожче. Просто оберіть варіант одягу, що сподобався, в оренду, визначтеся з необхідною кількістю та розмірами, уточніть наявність на потрібну Вам дату у нашого менеджера телефоном або поштою. Завжди раді допомогти Вам у виборі! Нехай Ваше свято буде світлим та легким!