Костюми та реквізит

Дізнатись наявність товару: +38 (050) 463-95-63

Оренда костюмів: +38 (050) 463-95-63

X

Прокат костюмів — доступна послуга

Прокат костюмів — потрібна, широко надавана і, головне, доступна послуга. Особливо у місті Києві! Адже навряд чи хтось, як раніше, цілу ніч без перепочинку шиє собі й діткам костюми на свято. По-перше, вийде не дешево, а по-друге, коли це можна встигнути за постійною роботою? А виглядати хочеться красиво й оригінально =)
Компанія SAL-rent пропонує величезний вибір варіантів святкового одягу напрокат, оренду костюмів для корпоративів, вечірок, Хелловіна, різдвяних та новорічних свят. У нас є як традиційні костюми напрокат Вовка, Зайця та Дракули, так і сучасні — Monster High, Рапунцель, Капелюшника. Прокат костюма Купідона на День Святого Валентина. Вбрання казкових та магічних героїв, звірів та костюми персонажів на будь-який смак! З нами Ви зрозумієте, що прокат костюмів – це не лише вигідно, а й зручно.

Прокат реквізиту для фотосесії

До вашої уваги також оренда реквізиту для доповнення та підтримки святкового образу: перуки, окуляри, капелюхи, боа та інші особливі та часто потрібні речі. Наприклад, у розпал зимових свят оренда палиць Діда Мороза рятує усіх охочих, а у День Валентина ангельські крила напрокат — гарячий хіт Інтернету серед реквізиту та справжній must have організаторів свят.
Окрім прокату карнавальних костюмів, у нас у широкому асортименті представлені костюми та сукні для хостес різних стилів. Національні костюми напрокат також є в наявності!
Увага фотографам! Якщо Вас цікавить прокат костюмів для фотосесії — у нас Ви за приємну ціну зможете позичити багато товарів для ваших клієнтів! У цьому розділі — костюмів, а у розділі «Оренда меблів» та «Оренда декору» — трендових елементів для створення особливих атмосферних фотозон.
А напередодні свята з 31.10 на 1.11 рекомендуємо прокат костюмів на Хелловін, де ви зможете обрати моторошний образ.