Дізнатись наявність товару: +38 (050) 463-95-63

Оренда костюмів: +38 (050) 463-95-63

X

Обладнання для заходів — оренда

Компанія SAL-rent пропонує зручну послугу — оренду техніки, обладнання та всього необхідного для оформлення свят.
 
Перше, що бачать гості статусного заходу — червону доріжку! Вона зустрічає їх і створює ефект помпезності та урочистості. Кожна людина апріорі бажає пройтися традиційним символічним "червоним шляхом" під спалахи фотокамер, відчути себе зіркою. У нас є килимові доріжки в оренду різних кольорів та розмірів — підберемо найкращий варіант для Вашої події, будь то весілля, презентація, церемонія чи важливе свято. Адже червона доріжка — символ поваги до гостей та показник рівня організаторів. Обов'язково візьміть її напрокат, якщо хочете вразити!

Стовпчики для огорожі

Коли потрібна елегантна огорожа для VIP-зони або будь-яке інше зонування заходу — Вам знадобляться також наші латунні стійки та канатні системи огорожі, обмежувачі руху. Оксамитові та блискучі, вони стануть одночасно і красивим і, безперечно, практичним елементом оформлення. Оренда стовпчиків огорожі особливо потрібна, якщо Ви використовуєте килимову доріжку.
 

Технічне забезпечення заходів від компанії SAL-rent 

Розпорядникам великих заходів слід пам'ятати про сценічні ферми для кріплення декорацій, світлового та звукового обладнання. Ці універсальні конструкції відрізняються високою міцністю, мають досить невелику вагу й без них точно не пройде жоден захід. Ферма для сцени в оренду доступна у різних розмірах. Окрім технічного забезпечення заходів ми пропонуємо послуги з друку банерів, доставку конструкцій, монтаж, демонтаж та встановлення. Також в оренду є технічне забезпечення заходів: рації, екрани. Ви можете замовити повний комплекс послуг з оформлення заходу "під ключ" у компанії SAL-rent.
 
Потрібно зробити сцену, прикріпити банер, постелити доріжку — наші спеціалісти допоможуть і в цьому. Оренда обладнання та конструкцій для проведення заходів, оренда обладнання для презентацій та конференцій — наша спеціалізація. Рекомендуємо також для проведення заходів оренду стільців, а для організації весільних церемоній — оренду стільців на весілля. Вони потішать вас чудовою якістю та ціною.