Дізнатись наявність товару: +38 (050) 463-95-63

Оренда костюмів: +38 (050) 463-95-63

X

Прокат вечірніх суконь

 
Певно, Ви раніше вже користувалися послугою прокату вечірніх суконь. Пропозиція приваблива, особливо якщо Ви волієте не з'являтися на світських заходах двічі в одному вбранні. А ще, якщо Ви жінка мудра і знаєте, на що можна витратити заощаджені гроші, не купуючи дороге вбрання, а взявши вечірню чи коктейльну сукню напрокат. 
На нашому сайті Ви знайдете сукні на всі випадки життя: вечірні та коктейльні мереживні до підлоги та шовкові короткі, з довгими рукавами або з оголеним плечем, строгі класичні або з відкритою спиною. Доповнити образ допоможе оренда реквізиту. Ми з легкістю позбавимо Вас втомлюючих та довгих пошуків відповідного вбрання на випускний або важливий захід. До того ж все це реально здійснити, не виходячи з дому: Ви підшукуєте собі потрібну вечірню сукню, детально розглядаєте її на сайті та в потрібний час отримуєте прямо за адресою у Києві, Харкові, Одесі або будь-якому іншому місті України. Крім того, з точки зору економії, сукня напрокат себе виправдовує. Вбрання мрії обходиться значно дешевше, ніж якби ви його придбали. 
Такий варіант чудово підійде майбутнім випускницям. Зазвичай сукня потрібна лише на один день випуску. Це не всім доступне задоволення, особливо, якщо молода особа мріє про щось шикарне та неординарне. Прокат сукні на випускний – гарне у такому випадку рішення. 
Альтернатива із вечірніми сукнями на прокат стрімко набрала популярності. Ті, хто скористався цією послугою один раз, згодом обов'язково повертаються. Наші вбрання ідеальні, вони не як нові, вони й є нові. Але краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Тому ласкаво просимо до SAL-rent – компанії, де можна орендувати найкрасивіші коктейльні та вечірні сукні для будь-якої урочистості. Випускні сукні на прокат – одна з найпопулярніших у нас послуг.
Колекція поповнюється модними новинками. А якщо після примірки Ви не зможете з нею розлучитися, є варіант прокату сукні з можливістю викупу.