Оформлення фотозон

Дізнатись наявність товару: +38 (050) 463-95-63

Оренда костюмів: +38 (050) 463-95-63

X

Рекомендуємо також оренду весільної фотозони - Весільна фотозона
     
Фотозона — найкрутіший тренд останніх років у Києві! Це спеціально відведене, оригінально оформлене місце для створення пам'ятних фотографій на заході. Все, що для цього треба — трохи простору, обставити все правильним реквізитом, прикрасами та тематичними деталями. Звучить просто, але насправді потрібно добре обміркувати кожен сантиметр цього куточка.

Фотозона в оренду в Києві

Ви можете скористатися професійними ідеями, і водночас взяти ініціативу до своїх рук: увімкнути фантазію та накреативничати по повній. Ми врахували обидва варіанти та пропонуємо як оформлення фотозони під ключ з урахуванням всіх побажань клієнта, так і меблі в оренду, оренду реквізиту та безліч дрібниць для створення Вами придуманої фотозони напрокат. Щоб Ви не обрали, пам'ятайте: це місце на Вашому святі залишиться у пам'яті кожного гостя на все життя.
Оренда фотозони на весілля втілює суть найважливішого для молодят дня. Тут все відповідає стилістиці весілля. Вона може розташовуватись як у приміщенні, так і на вулиці. З огляду на пору року, місце проведення та побажання молодих варто зробити кілька фотозон, які можна взяти в оренду. Найпростіший варіант — фотозона у вигляді пресвола (PressWall). Цю послугу ми також надаємо: надрукуємо все, що забажаєте! Як супутню послугу пропонуємо також оренду стільців на весілля.
Гарний формат — оренда фотозони з квітів на весілля. Вона може бути поєднана з місцем проведення церемонії одруження. Це зручно для всіх — сюжет свята розвивається за схемою: вони сказали “так”, привітання, фото на згадку.

Фотозона на Новий Рік

Оренда новорічної фотозони стане для вас найкращим варіантом як оформити свято. Величезна кількість унікальних, красивих елементів новорічного декору, наприклад таких як Імбирний Пряник, або засніжена новорічна ялинка і сніговики, зроблять вашу фотозону яскравою і незабутньою, а фото — гідними безлічі лайків у соц.мережах.

Складніші варіанти фотозони в оренду поєднують безліч дрібних деталей. На нашому сайті Ви знайдете багато атрибутів для фотозони: від габаритних меблів до дрібних та стильних деталей у вигляді свічників, кошиків, статуеток; високоякісних штучних квітів та всіляких гелієвих куль з доставкою. Оренда фотозони від SAL-rent чи прокат окремого реквізиту — ми завжди готові допомогти!