Свічники/канделябри

Дізнатись наявність товару: +38 (050) 463-95-63

Оренда костюмів: +38 (050) 463-95-63

X

Оренда свічників на ваше свято

Ви до дрібниць спланували ідеальний захід/різдвяну вечерю/весільне свято, але атмосфера все одно недостатньо романтична та приємна? Можливо, ви забули про невід'ємний елемент оформлення — освітлення!
Компанія SAL-rent із сотні пропозицій, що існують на європейському ринку, підібрала безпрограшні варіанти освітлювальних товарів в оренду: аристократичні металеві канделябри (в т.ч. й підлогові), витончені скляні свічники, креативні світильники, сучасно-трендові електронні свічки. 
Канделябри стануть оригінальним доповненням інтер'єру або особливістю Вашого святкового столу на весіллі. Оренда весільного декору — необхідна послуга для будь-якого декоратора. Якщо Ви мрієте занурити гостей в атмосферу розкоші епохи Відродження, дозволити їм відчути себе частиною королівської родини — канделябри стануть ідеальним варіантом! Більше того, вони чудово впишуться і в сучасний стиль оформлення, оскільки самодостатні та універсальні. Ваші гості будуть зачаровані теплом прийому, й їм точно не захочеться скоріше піти!  
Якщо ви побоюєтеся запалювати звичайні свічки, тому що поруч діти, або не хочете, щоб вогник згас у найнесподіваніший момент (а повірте, так буває часто!) — пропонуємо Вашій увазі альтернативу — електронні свічки в оренду! Їхнє м'яке, огортаюче світло наповнить урочистість таємничістю та теплом, й при цьому безпека буде гарантована! 
Було б дуже клопітно купувати дорогі свічники з Мілана або канделябри з Парижа заради одного урочистого вечора, а тому взяти їх напрокат — найкращий варіант! 
Наша пропозиція може зацікавити як окремих клієнтів, яким треба якось оформити своє свято, так і професійних декораторів та компаній-організаторів івентів на постійній основі. До співпраці запрошуємо фотографів, які шукають нові елементи декору для фотосесії. Будемо раді партнерству з усіма! Наша компанія знаходиться у місті Київ, але працюємо і в інших містах України.