Дізнатись наявність товару: +38 (050) 463-95-63

Оренда костюмів: +38 (050) 463-95-63

X

Гелієві кульки

Люксові кульки, гелієві та повітряні
Окрім звичних варіантів у наявності трендові цього року кулі-гіганти, кулі, що світяться, фольговані фігури!
 
ЦІЛОДОБОВА ДОСТАВКА!
 
Від повітряних куль покращується настрій, вони родом з дитинства! Подивившись на них, у голові одразу з’являється слово "свято"! Великі й малі, фольговані та латексні, блискучі, з підсвіткою, гелієві та з повітрям — у нас є кулі на будь-який смак, та ще й з миттєвою доставкою!
Без них не обійдеться жодна урочистість. Гелієві кулі на День народження вже давно очолюють святкову атрибутику, як і торт. Що за весілля, якщо зоряне небо не зустріне десятки світлячків у вигляді білих кульок, що світяться? Що за дитяче свято без оберемка різнокольорових куль? Актуальний подарунок як для дорослих, так і для дітей: у букеті вони мають кращий вигляд за квіти, а як фігура — веселіші за іграшки.
Гелієві повітряні кулі у вигляді сердець стали улюбленцями закоханих, а кулі-гіганти — атрибутом must have для стильного кенді-бару. Модні тенденції внесли різноманітність у вигляді романтичних пастельних чи прозорих куль-гігантів, наповнених блискітками та маленькими кульками або на стрічці з дощем.
Кульок багато не буває. У них буквально можна купатися! Або злітати до хмар :) Їх можна споглядати тижнями, адже вони довго тримають свою форму. 
Живучи за часів Instagram та Facebook, ми всі розуміємо, наскільки неоціненними стали чудові моменти та приємні спогади: їх можна зафіксувати на фотографіях і розповісти про це друзям. З повітряними кульками Ваші фото та враження будуть набагато потужнішими та крутішими!
Замовлення гелевих куль від SEL-rent можна зробити зараз, за допомогою одного телефонного дзвінка!