Дізнатись наявність товару: +38 (050) 463-95-63

Оренда костюмів: +38 (050) 463-95-63

X

Посуд для кейтерингу: оренда чи покупка?

Оренда посуду для кейтерингу — це крок вперед у плані практичності, раціональності та комфорту. Навіщо заморочуватись, купуючи велику кількість посуду для банкету, якщо швидко, зручно та якісно Ви можете орендувати його, набравши наш номер. Це позбавить Вас від непотрібних турбот, заощадить час та сили.

Оренда келихів — це зручно!

Що завжди має найбільший попит? Звісно ж келихи! Великі заходи вимагають їх особливої кількості: для шампанського, вина, лікеру, мартіні й коктейлю. Гості за вечір змінюють десятки варіантів. Вони ніколи не спитають про місце їх придбання. А Ви й не розкажете їм про це! Просто скористайтеся орендою від SAL-rent та поставте собі галочку у списку завдань.
Пам'ятаєте улюблену всіма конструкцію у вигляді фонтану з келихів, наповнених шампанським або ігристим вином? Популярна послуга, оренда келихів на весілля, існує саме для таких витівок. Кожен гість радий почастуватись таким ефектним напоєм. Чудово це виглядає з кубиком сухого льоду, створюючи якусь магію. Але мало хто оцінить диво миттєвої появи нових келихів на місці попередніх, адже інакше фонтану не стане. Візьміть в оренду келихи для шампанського і потіште своїх гостей інстальованою пірамідою.
Цікавить прокат келихів для свята, ювілейної урочистості, Дня народження, весілля чи просто планового заходу? Значить, Ви на правильному шляху. Тут Ви знайдете те, що Вам треба й навіть більше.
Для любителів краси та практичності у компанії SAL-rent є посуд, що не б'ється, від італійського бренду Baci Milano.