Дізнатись наявність товару: +38 (050) 463-95-63

Оренда костюмів: +38 (050) 463-95-63

X

Оренда килимової доріжки — послуга для церемоній та фестивалів 

Червона доріжка — це символ статусних заходів та урочистих подій. З червоною доріжкою у нас асоціюється кінофестиваль чи премія Оскар. Це килимове покриття є атрибутом та невід'ємною частиною відкритих заходів. Ми пропонуємо послугу оренди килимових доріжок у Києві та по всій Україні. У нас Ви можете взяти напрокат не тільки червону, а й білу, зелену та бежеву доріжки.
Що може бути приємнішим за відчуття, коли крокуєш червоною доріжкою, а навколо миготять спалахи фотокамер! Якщо вона є — значить подія знакова, важлива, а ти — особливий.
Килимові доріжки для заходів, церемоній завжди користуються популярністю. На виставці, презентації, весіллі, вечірці, на сцені, в приміщенні або просто неба — доріжка доречна, навіть необхідна. Це чудова нагода заявити гостям про статусність урочистостей, а також дати їм можливість блиснути зовнішнім виглядом і зробити круте селфі.
Наявність у власному арсеналі доріжки на десять метрів — явище рідкісне. Для таких випадків існує оренда килимових доріжок. Найчастіше, подумавши про килимову доріжку, одразу фантазуємо про «червону», але не будемо стереотипними. Наша компанія надає килимові покриття напрокат різних кольорів: червоні, білі, бежеві, зелені. Наприклад, білу вечірку червоною доріжкою можна просто зіпсувати! На цей випадок маємо чудове покриття білого кольору. Чого не скажеш про фестивалі, де без червоної доріжки просто не обійтись. Для зустрічі гостей чудово впишеться доріжка зеленого кольору, а бежева ненав'язливо ляже вздовж стильного подіуму. Словом, все індивідуально, але ми підберемо для Вас найкращі варіанти! 
Пам'ятайте, що для VIP-урочистостей підхід має бути особливим. Потрібна атмосфера створюється за допомогою відповідних декорацій, що задають тон. Почніть із вишуканої доріжки — це стане чудовим початком великої справи!
Для масових заходів пропонуємо також необхідну послугу — оренду стільців у Києві.