Дізнатись наявність товару: +38 (050) 463-95-63

Оренда костюмів: +38 (050) 463-95-63

X

Посуд для Candy Bar: поради

Традиція Candy bar (кенді-бар), яка прийшла з Європи, за кілька років стала обов'язковою, цікавою та обговорюваною частиною будь-якої урочистості. Candy bar – готова Welcome зона! Для весілля, Дня народження, ювілею, свят для різного віку та тематик. Більш гармонійного, красивого і, головне, справді солодкого доповнення не придумати!
Кожне свято має певну тематику. Candy bar як знахідка служить організаторам заходів для створення спільної концепції. За допомогою спеціального посуду ошатний стіл з десертами легко оформити навіть недосвідченому обивателю. Вази для солодощів, фруктовниці, цукерниці та тортівниці різних форм та висоти допоможуть розмістити солодкий стіл правильно, зробити його наповненим великою кількістю різноманітних солодощів, справжнім витвором мистецтва. Професіонали рекомендують використовувати спеціальний оригінальний посуд для Candy bar. Це зручно, красиво та стильно. Жодні цукерки на звичайній тарілці не виглядають так смачно, як у правильно підібраній цукерниці. Так само з фруктами та солодощами будь-якого типу.
Боятися оформлення кенді-бару не треба. Створити стильний тематичний солодкий стіл можна просто взявши спеціальний посуд в оренду. Скляні прозорі вази для солодощів на прокат цінні тим, що підходять до будь-якої кольорової гами, їх можна використати один раз і повернути. Компанія SAL-rent пропонує в оренду якісний посуд для Candy-bar. Увесь він представлена на сайті. Також в окремому розділі «Candy bar: посуд, що не б'ється» представлені акрилові товари відомого бренду Baci Milano.