Дізнатись наявність товару: +38 (050) 463-95-63

Оренда костюмів: +38 (050) 463-95-63

X

Компанія SAL-rent пропонує в оренду унікальні меблі у стилях кантрі та вінтаж

Є речі трендові, а є такі, які завжди у моді. Вінтажні меблі та меблі у стилі кантрі мають якийсь особливий дух, неповторний та загадковий. Її широко використовують та цінують організатори заходів, фотографи, звичайні шанувальники та, звісно ж, колекціонери. Адже зроблені вони найчастіше з різних порід дерева, міді та бронзи — виглядає це завжди дорого і по-старовинному магічно.
Оренда вінтажних меблів від компанії SEL-rent дає можливість кожному використовувати речі під старовину для особливого випадку. Якщо у планах грандіозне свято з фотозоною у стилі минулого століття — у нас знайдуться вінтажні меблі для фотосесії та в стилі кантрі, що у кадрі виглядає просто чудово. 
Захід, який передбачає особливу концепцію, цікавий сценарний хід, який на кілька годин відправить Ваших гостей за межі фантазії, десь на тисячу років назад, потребує ретельного відбору деталей. Посадіть запрошених на ковані лавки, запаліть свічки у вінтажних свічниках для таємничості, спонукайте їх зазирнути у дзеркало з металевою оправою і побачити відображення нинішнього у минулому. Це зовсім не дрібниці, адже саме деталі створюють необхідну атмосферу. Стилізований бар, ковані металеві підставки, шкіряні стільці та пуфи, етажерки та металеві стелажі, представлені на нашому сайті, стануть справжньою знахідкою для поціновувачів оригінальної краси. 
Будьте оригінальними разом з нами, візьміть в оренду вінтажні меблі або меблі у стилі кантрі! Всі наші меблі якісні, адже придбані на виставках у Парижі та Мілані.