Вази

Дізнатись наявність товару: +38 (050) 463-95-63

Оренда костюмів: +38 (050) 463-95-63

X
Ваза — це невід'ємний елемент декору, примітна та завершальна його частина. Раніше вони виконували лише флористичну функцію, але тепер — це естетика та практичність в одному флаконі. Їх можна використовувати як за призначенням, так і як окремий атрибут.
У нашому асортименті ви знайдете ненав'язливі скляні вази, сучасні керамічні та якісні пластикові. За розмірами є як грандіозні, великі вази, так і стандартні настільні варіанти. На особливу увагу заслуговують італійські дизайнерські вази у формі сицилійської голови (MORO LADY BIG), і популярні трендові у формі облич MING FACE GOLD та MING FACE SILVER.
Якщо хочеться зробити обстановку затишною та легкою у просторому приміщенні — підійде ваза для підлоги. Для невеликого простору краще обрати тонку, прозору вазу. Подумайте про наповнення — використовуйте квіти, свічки, підсвічування, декоративне каміння.
Оренда ваз — те, що треба для урочистого заходу. Можливість взяти вази на прокат часто використовують організатори свят та церемоній. Але нею може скористатися кожен. Не часто вдома знайдеш однакові оригінальні вази для створення потрібної композиції чи з десяток ваз одного стилю.
Вази на заходи найчастіше потрібні для квітів. Особливу популярність мають вази для весілля. Банкетні столи та президія, здається, просто не можуть залишитися без букетів. Так і є. "Оренда ваз для квітів Київ" — фраза, що на просторах Інтернету здатна знайти тисячі ваз. А ми наполягаємо переглянути сторінки нашого сайту. Ми впевнені, Ви знайдете те, що шукаєте!