Реквізит та аксесуари

Дізнатись наявність товару: +38 (050) 463-95-63

Оренда костюмів: +38 (050) 463-95-63

X

Оренда реквізиту та аксесуарів

Потрібні янгольські крила в оренду? Сандалі Купідона чи маска Анастейші із «50 відтінків сірого»?
В арсенальному цеху компанії SAL-rent можна знайти безліч реквізиту та аксесуарів «тисячі та однієї» тематики в оренду. Придумавши щось оригінальне, часто нам не вистачає маленьких, але важливих деталей для формування та правдоподібності задуманого сюжету. Вирішити це просто і легко. Оренда реквізиту дає можливість обрати точний атрибут, що допоможе відтворити минуле, перенестись у майбутнє чи у казковий світ.
Основний плюс аксесуарів напрокат у тому, що ними користуються та повертають назад. А ціна прокату вигідніша, ніж якби довелося аксесуар придбати. Подібні речі ми використовуємо на свята та урочистості раз на рік, але підготовка до них довга та ретельна.
Напередодні Нового Року шукають костюм і палицю Діда Мороза. Це щороку повторюється, адже без цих аксесуарів свято уявити неможливо. У День Святого Миколая популярні німби та крила янголів в оренду, а також ріжки для антипків –  противників Святого Миколая. Без оренди реквізиту та аксесуарів не обійтись і на святі всіх закоханих. Особливо грандіозно його святкують на великих майданчиках у торгових центрах Києва, Харкова, Львова, Одеси та інших міст України. Янгольські крила білі та червоні просто необхідні для створення образу Купідона, що дарує людям почуття, ім'я якому «кохання». 
Масштабні та видовищні карнавали, маскаради, бали також потребують особливого зовнішнього вигляду. Актуальним тут буде прокат віяла, пачки, боа. Незамінним реквізитом в оренду для маскарадів є венеціанська маска. Вона надає власнику якоїсь загадковості. З нею Ви сховаєтеся від буденності та проблем, поринете в інший світ — таємничий, казковий. І це не все, що зацікавить Вас на сторінках сайту компанії SAL-rent. 
Створювати образи цікаво та захоплююче. Удоскональте їх з нашою допомогою, орендувавши потрібний реквізит чи аксесуар. Творіть — і створиться, думайте — і придумається, SAL-rent Вам у цьому обов'язково допоможе.