Дізнатись наявність товару: +38 (050) 463-95-63

Оренда костюмів: +38 (050) 463-95-63

X

Новорічні костюми напрокат

Прокат новорічних костюмів — одна з найпопулярніших послуг рент-агентств напередодні різдвяних та новорічних свят. Одяг Діда Мороза та Снігуроньки в оренду замовляють і батьки, і аніматори-фрілансери, і ведучі свят. Адже створити новорічну атмосферу значно простіше, коли до гостей власною персоною виходить головний казковий персонаж!
Ми пропонуємо напрокат новорічні костюми:
  • Діда Мороза та Снігуроньки;
  • Санта-Клауса;
  • Святого Миколая;
  • Дитячі костюми Санти та Діда Мороза.
Всі новорічні костюми виготовлені із якісного оксамитового матеріалу, розшиті морозними візерунками, мають оздоблення з хутра. У комплект костюма Діда Мороза, наприклад, традиційно входить: шапка, рукавиці, пояс, мішок для подарунків, борода та перука. Окремо можете замовити в оренду палицю. Всі елементи виготовлені в єдиному стилі та ідеально доповнюють один одного. Їх Ви можете взяти напрокат також окремо.
Останнім часом популярнішим в Україні стає прокат костюма Святого Миколая замість Діда Мороза. Ми врахували цей момент і раді запропонувати кілька варіантів костюмів на прокат: як для старого дідуся, так і трендового біблійного чудотворця. 
Костюми Снігуроньки напрокат також різних видів: є класичні та стилізовані.
Вашій дитині потрібен дитячий костюм Санти на святечко? Візьміть костюм напрокат!
Також пропонуємо прокат новорічних шат для ангелів: накидки, крила, німби.
Не відмовляйте собі у святі! Адже Новий рік буває лише раз на рік! Важливо потішити себе та діточок карнавалом та традиційним святкуванням. Навіщо купувати дорогі новорічні костюми, якщо Ви все одно одягнете їх лише одного разу? Скористайтесь послугою прокату новорічного костюма з доставкою у компанії SAL-rent! Це дуже зручно! Навіть 31 грудня намагаємося допомогти своїм клієнтам ;) Працюємо 24/7, перебуваємо у місті Київ.