Дізнатись наявність товару: +38 (050) 463-95-63

Оренда костюмів: +38 (050) 463-95-63

X

Зручна послуга: оренда обладнання для конференцій!

Важливі зустрічі, угоди та доленосні рішення найчастіше відбуваються за «круглим столом» під час переговорів на ділових засіданнях. До таких подій можна віднести конференції, семінари, тренінги, презентації. Їх об'єднує ділове спілкування, до якого потрібно добре підготуватися: гостям має бути зручно, а потрібні речі мають бути завжди під рукою. 
Компанія SAL-rent пропонує прокат презентаційного обладнання, елементи та атрибути, необхідні для проведення ділових заходів:
  • промо-стійки,
  • брошурувальники,
  • фліпчарти,
  • ящики для бюлетенів,
  • брендволи/пресволи,
  • лазерні указки,
  • та найпопулярніша послуга — оренда стільців у Києві.

Також до Вашої уваги — важливі деталі, такі як: банерний стенд, стійка для буклетів, таблички різних форматів та настільні бейджі. Це те, що апріорі має бути на семінарі, презентації чи пресконференції, але ніхто, крім організаторів, над цим не замислюється.

Є також мольберт ;) Ну а що як творчість візьме гору?) 
Частиною внутрішньої політики будь-якої серйозної компанії, безперечно, є тренінги. Це можливість співробітників дізнатися щось нове, удосконалюватись та розвиватися. Кожен із них вимагає ретельної підготовки конференц-сервісу. Те саме стосується і брифінгів і будь-яких конференцій, незалежно від того, чому вони присвячені. Знаючи, як складно подбати про всі організаційні деталі, ми пропонуємо свою допомогу — обладнання для конференції. Якщо на Вас чекає такого формату подія — вищезазначений список наших атрибутів Вам допоможе. 
Якісна комплектація, підготовка та реалізація Вашого ділового заходу — це оренда обладнання для проведення конференцій та презентацій від SAL-rent.