Дізнатись наявність товару: +38 (050) 463-95-63

Оренда костюмів: +38 (050) 463-95-63

X

Новий тренд для оформлення CandyBar — італійський посуд, що не б'ється

Компанія SAL-rent пропонує в оренду ексклюзивні акрилові якісні цукерниці, тортівниці, зефірниці, фруктовниці італійської фірми Baci Milano. Виглядають неймовірно круто! На перший погляд здається, що вони виготовлені з тендітного скла, але насправді — із сучасних якісних штучних матеріалів, абсолютно безпечних для людини, дуже міцних й таких, що витримують температуру до 60 градусів.
Барокові візерунки на наших орендних товарах для Кенді бару надають посуду оригінального та цікавого вигляду. Вони відмінно поєднуються з різним тематичним оформленням свята, виступають елементом декору. 
Candy Bar, як солодка зона свята, давно зайняв важливе місце в оформленні заходів, особливо весіль та Днів народження. Кожен розпорядник та декоратор ставить собі за мету зробити його особливим, оригінальним, унікальним. І ми намагаємося допомогти в цьому, пропонуючи в оренду якісні та гарні товари. Навіть якщо Ви робите все своїми руками, без залучення фахівців — включивши фантазію, додавши позитивний настрій та ознайомившись зі статтями та прикладами в Інтернеті — Вам вдасться зробити Кенді Бар своєї мрії, повірте! А ми своєю чергою допоможемо Вам з посудом та декоративними моментами.

Акриловий посуд — тренд останніх років!

Зверніть увагу також на наш посуд, що не б'ється, для кейтерингу. Всі товари з акрилу відмінно поєднуються між собою, мають розкішний, дорогий вигляд, зручні у транспортуванні.