Декор та Аксесуари

Дізнатись наявність товару: +38 (050) 463-95-63

Оренда костюмів: +38 (050) 463-95-63

X

Оренда декору

Не важливо, професіонал Ви чи просто любитель, потрібно Вам оформити захід для 500 осіб, або для 10 найкращих друзів — будемо раді допомогти із декором та зробити все красиво, стильно!
Свято повинне мати особливий стиль і тематику, що запам'ятовуються. Деталі, різні дрібниці декору, які витратно купувати для однієї події, створюють її неповторний образ. Рекомендуємо орендувати все необхідне для оформлення свята! Не впевнені у тому, який саме потрібен декор для вашої події? Довірте вибір професіоналам компанії SAL-rent, ми підберемо все необхідне напрокат, щоб втілити у життя вашу ідею.
У нашому каталозі ви знайдете великий вибір декорацій для оригінальності вашого свята! Витончені напільні вази, стильні свічники або класичні канделябри — весь цей декор можна взяти в оренду.
Такий елемент декору, як електронні свічки, гарний та безпечний. Якість їх виконання на вищому рівні, від натуральних складно відрізнити, тільки при детальному розгляді можна побачити у них маленькі ґноти, що рухаються, імітуючи вогонь. Для оренди електронних свічок перейдіть до розділу "Свічки".
Компанія SAL-rent дотримується трендових світових віянь і вважає дуже зручним те, що у декоруванні локацій поряд із живими квітами флористи всього світу все частіше використовують якісні штучні квіти. У сучасному виконанні (а у нас представлені саме якісні італійські екземпляри) вони виглядають більш вражаюче, ніж їхні натуральні аналоги! Для оренди штучних квітів зайдіть у розділ "Квітковий декор". 
Для проведення знаменної події ми надамо необхідні аксесуари для весілля в оренду: плани розсаджування гостей, подушки для каблучок, номери на столи.
А для організації яскравого святкового настрою, зверніть увагу на наш окремий розділ "Повітряні кульки" — дуже великий вибір для гарних варіантів оформлення, є навіть круті кулі-гіганти!
Навіщо витрачати гроші на покупку того, що можна взяти в оренду, зберігши бюджет? Послуга оренди декору — не єдина у компанії SAL-rent. Ми готові надати все необхідне для організації яскравої події, що запам'ятовується, будь то весілля, День народження або корпоратив. Зверніться до нас, і ми надамо найвигідніші умови прокату, доставимо все на місце проведення події та якісно встановимо.
Ваше свято буде світлим та легким!