Дізнатись наявність товару: +38 (050) 463-95-63

Оренда костюмів: +38 (050) 463-95-63

X

Оренда стільців

Оренда стільців КиївСьогодні оренда стільців для заходів — послуга доволі популярна. Компанія SAL-rent, яка знаходиться в Києві, не є першовідкривачем цього напряму, але повірте, у питанні оренди меблів для заходів ми точно «собаку з'їли» за довгі роки роботи організаторами та розпорядниками різноманітних подій.
Вигода від оренди стільців очевидна:
  • Вам не доведеться сильно витрачатися та купувати їх на свій захід.
  • Немає потреби думати про те, де стільці зберігати.
  • Замовляючи оренду стільців, вам не треба думати, чим їх привезти на місце проведення події, тому що ми їх доставимо у зручний час, а потім заберемо.
  • Замовляючи оренду у нас, будьте впевнені — стільці будуть ексклюзивні, тому що ми їх вибираємо на європейських виставках.

Зніміть із себе клопоти пошуку, підбору меблів, декору, посуду для проведення свята. Співробітники компанії SAL-rent самі все зроблять за Вас, заощадивши купу грошей, часу та нервів, адже ми знаємо, що треба для проведення грандіозних подій, запропонувавши Вам комплексні рішення щодо забезпечення заходів усім необхідним, у тому числі й стільцями.

Про важливість зручності

Усі стільці різні! Дуже важливо, щоб стільці для заходу були стильним доповненням тематики свята. Не завжди банкетні зали можуть задовольнити такий запит, оскільки кожна подія оформляється в окремому, унікальному стилі. По-друге, стільці в оренду обов'язково мають бути зручними! Адже Ви розумієте, гостям буде не до краси оформлення і того, що відбувається навколо, якщо їм банально некомфортно сидіти ;). Ми не просто пропонуємо напрокат стільці, що підходять для різних форматів подій, ми надаємо комфорт для Ваших гостей в оренду. 

Для весілля

Наш каталог обґрунтовано лаконічний та цікавий. Для проведення урочистостей в наявності білі класичні весільні стільці, сучасні ексклюзивні весільні стільці «Бароко» (більше ніде таких не знайдете!), прозорі трендові «Louis Ghost» і «Лайт». Ми пропонуємо найтрендовіші та безпрограшні варіанти оренди банкетних стільців. До речі, якщо вам необхідна організація весілля в Києві, наша дочірня компанія SAL-show зробить все за вас.
 

 
Втім, річ не тільки у весіллі! Наші стільці в оренду підійдуть для будь-яких заходів, чудово впишуться в тематику свята, будь то День народження, хрестини, вечірка, корпоратив, презентація чи модний показ! Навіть якщо Ви у пошуках стільців для фотосесії — раді будемо допомогти! І не важливо, цікавить Вас оренда у місті Києві, чи взагалі у сусідній області. Готові зробити доставку стільців в інші міста: Одеса, Харків, Львів, Чернігів, Полтава, будь-яке інше місто України.
А для ідеального зовнішнього вигляду ми запропонуємо Вам прокат костюмів та прокат вечірніх суконь.